De Casino vzw

Stationsstraat 104
9100 Sint-Niklaas

Tel 03-776.11.98

info@decasino.be

BTW 0455 955 725

De Casino Café BVBA

Stationsstraat 106
9100 Sint-Niklaas

Reservaties 0486-83.27.05

horeca@decasino.be

 
Piet Breda
Artistieke en zakelijke leiding
piet@decasino.be
Steven Verschoore
Programmatie en marketing
steven@decasino.be
Tim Pauwels
Producties
tim@decasino.be

 

Ine De Jonge
Communicatie en public relations
ine@decasino.be
Annemie Kessels
Administratie
annemie@decasino.be
Pieter François
Zaalverhuur
pieter@decasino.be

 

Steven Mees
Licht en geluid
techniek@decasino.be
Wim Avonts
Licht en geluid
techniek@decasino.be

 

Nicolaas Leten
De Casino Café
horeca@decasino.be
Steve Vonck
De Casino Café
horeca@decasino.be