De Casino vzw

Stationsstraat 104
9100 Sint-Niklaas

Tel 03-776.11.98

info@decasino.be

BTW 0455 955 725

De Casino Café BVBA

Stationsstraat 106
9100 Sint-Niklaas

Reservaties 0486-83.27.05

horeca@decasino.be

 

Piet Breda
Directeur
General manager
piet@decasino.be

Steven Verschoore
Artistiek leider / Promotor
Artistic leader / Promotor
steven@decasino.be

Ine De Jonge
Communicatie / Marketing / Ticketverkoop
Communication / Marketing / Ticketing
ine@decasino.be

Tim Pauwels
Productieleider
Production leader
tim@decasino.be

Anja Goossens
Productieleider
Production leader
anja@decasino.be

Ivan Laheyne
Productieleider
Production leader
ivan@decasino.be

Inge De Boom
Boekhouding / Administratie
Accountacy / Administration
inge@decasino.be

Steven Mees
Hoofdtechnicus
Head technician
techniek@decasino.be

Wim Avonts
Technicus
Technician
wim@decasino.be

Jo Volckerijck
Techniek
Technician
jo@decasino.be

Nicolaas Leten
De Casino Café
horeca@decasino.be
Steve Vonck
De Casino Café
horeca@decasino.be